XIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS MODELI REDUKCYJNYCH „ŚWIDNICA – JUNIOR 2015

Młodzieżowy Dom Kultury wraz z władzami miasta zapraszają wszystkich modelarzy: młodzików – juniorów i seniorów z całego kraju oraz zza granicy do wzięcia udziału w XIX Międzynarodowym Konkursie Modeli Redukcyjnych JUNIOR 2015, który odbędzie się w dniach 28 – 29 marca 2015 roku w Sudeckim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „S3S” W Świdnicy.

Uczestnicy walczyć będą o puchar dyrektor MDK, Trutnowski Smok –za najlepszy model w czeskich barwach i Świdnicki Gryf – za najlepszy model w polskich barwach.

Przyjmowanie modeli, a tym samym rozpoczęcie konkursu odbędzie się w sobotę 28 marca. Modele przyjmowane będą w godzinach od 10.00 do 13.00.

Uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę, 29 marca od godziny 13.oo. Wydawanie modeli (po uroczystym zakończeniu) ok. godz.14.oo .

Celem konkursu jest popularyzacja modelarstwa redukcyjnego plastikowego i kartonowego, popularyzacja zainteresowań technicznych wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, poszerzenie kręgu osób zainteresowanych lotnictwem i wiedza techniczną, promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodzież i osoby dorosłe naszego miasta i regionu oraz propagowanie współpracy transgranicznej Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska i promowanie walorów historyczno-krajobrazowych naszego miasta.

Regulamin konkursu -> kliknij tutaj

KARTA STARTOWA

Loading