Wyróżnione grafiki Eli i Filipa

7 czerwca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu odbyło się podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Grafiki. Komisja oceniła 482 prace, które wpłynęły na biennale z całej Polski i postanowiła przyznać 25 nagród, oraz 41 wyróżnień. W kategorii grafika warsztatowa wyróżnienia zdobyli ELŻBIETA TĄDEL i FILIP SUROWIEC. Wykonali prace w technice pleksorytu. Jest to technika druku wklęsłego. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w Galerii Twórczości Plastycznej Młodych w MDK „Śródmieście”. Na wystawie, która będzie czynna do 30 czerwca, prezentowane są także prace uczestników zajęć plastycznych z MDK w Świdnicy: Aleksandry Iwancz, Natalii Strzelczyk, Oliwi Maj, Hani Mały, Arka Homendy.
Serdeczne gratulacje !!! – naucz. plastyki Joanna Waksmundzka

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze