Wyróżnienie Hani na Dniu Talentów

Hania posiada wiele pasji (kolekcjonerstwo, jazda konna, narciarstwo, wspinaczka), z których na plan pierwszy wybija się zainteresowanie turystyką i krajoznawstwem realizowane na zajęciach i wycieczkach koła ToTuToTam”. Swoje dokonania turystyczne Hania dokumentuje w kronikach i książeczkach licznie zdobywanych odznak turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa. W roku szkolnym 2020/21 zdobyła tytuł „Blacharza roku” – za zweryfikowanie największej ilości odznak. Potwierdza to jej dążenia w rozwijaniu wiedzy o kraju ojczystym.  O zaangażowaniu Hani w pracę i reprezentowanie koła i placówki świadczy jej wysoka (6) pozycja w rankingu koła. Do głównych sukcesów Hani w ostatnim okresie zaliczyć można: Mistrzostwo Koła w 2022 r. i III miejsce na ścianie wspinaczkowej w zawodach o Puchar Starosty Świdnickiego 05.12.2021 r. IX miejsce w generalnej punktacji Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientacje. 11 grudnia 2020 była autorką wystawy swojego zbioru monet turystycznych w MDK a do spektakularnych osiągnięć w turystyce kwalifikowanej zaliczyć należy przejście Głównego Szlaku Sudeckiego im. Mieczysława Orłowicza ze Świeradowa Zdój do Prudnika oraz zdobycie Rysów i wielu innych tatrzańskich dwutysięczników podczas obozu wędrownego w Tatrach. W finale wojewódzkim OMTTK w Boguszowie Gorcach drużyna naszego Koła kierowana przez Hanię zajęła IV miejsce.

Prezentacja multimedialna Hani pt: „Turystyka moja pasja”, która w większości została nagrana na rajdzie zimowym w Góry Sowie została w konkursie MDK wyróżniona”. Oto co myślą o Hani uczestnicy koła:

Adaś – „ Bardzo lubię z Hanią jeździć na nartach i chodzić po górach, Hania jest świetną turystką”.

Martyna: Hania jest wspaniałą koleżanką, która świetnie wspina się na ścianki wspinaczkowe i zdobywa najwyższe szczyty.

Piotrek: Hania jest bardzo fajna. Zdobyłem z nią kilka szczytów, np.: Skrzyczne na nartach oraz Rysy. Bardzo dziękuję, ze mi w tym pomagała.

Karolina: Hania jest świetną koleżanką a jeszcze lepszą turystką.

Loading