Wyniki konkursu plastycznego „Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok 2016″

7 grudnia 2016 roku komisja w składzie : Dorota Czerwonka (nauczyciel plastyki ZS Marcinowice), Olena Surina (artysta plastyk) i Joanna Waksmundzka( nauczyciel plastyki, MDK Świdnica,koordynator konkursu) oceniła 495 prac, które wpłynęły na konkurs z 30 placówek oświatowych z całej Polski.

Komisja przyznała : 18 nagród i 21 wyróżnień. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano także 50 prac.

Gratulujemy 89 autorom prac, które zostaną zaprezentowane na wystawie 22 grudnia 2016 r. w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Wernisaż rozpocznie się o godz.16. Serdecznie zapraszamy.

NAGRODY

  • ALEKSANDRA SCHNEIDER 8 lat

Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze

  • AMELIA JAKUBOWSKA 11 lat

Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze

  • JULIA ZAPART 15 lat Galeria „Ogród sztuki” Konstantynów Łódzki
  • ANGELIKA GRABOWSKA 9 lat Galeria „Ogród sztuki” Konstantynów Łódzki
  • MAŁGORZATA KREJ 16 lat MDK „Fabryczna” Wrocław
  • WERONIKA DEĆ 13 lat MDK Gorlice
  • ALEKSANDRA ŚWIERZ 10 lat  MDK Gorlice
  • WINCENTY WENSKER 13 lat Katolickie Niepubliczne Gimnazjum Świdnica
  • EWA PYT 15 lat Gimnazjum 1 Świdnica
  • AGATA BURDAK 11 lat MDK Świdnica
  • NATALIA STRZELCZYK 10 lat MDK Świdnica
  • KAROLINA JOŃCZYK 14 lat MDK Świdnica
  • ZOSIA CZERNATOWICZ 7 lat MDK Świdnica
  • JULIA WABIK 15 lat MDK Świdnica
  • MILENA WOLAK 11 lat MDK Świdnica
  • JAN JUREWICZ 12 lat MDK Świdnica
  • JULIA KOWALEWICZ 16 lat II LO Świdnica
  • ALEKSANDRA GAŃKO 15 lat Publiczne Gimnazjum Marcinowice

 

WYRÓŻNIENIA:

  • RÓŻA MIKOŁAJEWICZ 10 lat Rzeszowski Dom Kultury
  • KAROLINA GRATA 8 lat Rzeszowski Dom Kultury
  • ANGELIKA BARAŃSKA 8 lat ZSP 3 Żyrardów
  • NATALIA BUCZYŃSKA 11 lat ZSP 3 Żyrardów
  • SZYMON LECH 9 lat SP 5 Jawor
  • DOMINIKA SUGIER 11 lat SP 30 Lublin
  • ZOFIA FADEREWSKA 6 lat

Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze

  • MICHAŁ MAZUR 7 lat

Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze

  • PIOTR ORZECHOWSKI 11 lat

Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze

  • ZUZANNA PROCAJŁO 9 lat

Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze

  • MATEUSZ ŚCICŁO 13 lat Galeria „Ogród Sztuki” Konstantynów Łódzki
  • MACIEJ STĘPIEŃ 13 lat MDK Świdnica
  • ALEKSANDRA KLIMKIEWICZ 17 lat MDK Świdnica
  • AMELKA ZDUŃCZYK 11 lat MDK Świdnica
  • MARIKA PIETRAS 7 lat MDK Świdnica
  • NATALIA RICHTSCHEID 12 lat SP Marcinowice
  • AMELIA BIELAWA 11 lat SP Marcinowice
  • ŁUCJA GĘBALA 6 lat MDK Świdnica
  • MAGDA MORAWSKA 10 lat MDK Świdnica
  • OLA MALCZEWSKA 8 lat  MDK Świdnica ( 2 prace)
  • JULIA NIEDZIELSKA 9 lat SP 5 Jawor

 

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej:

Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok 2016

  • MARTYNA PISZCZEK 7 lat SP 2 Przyszowa ( 3 prace)
  • EMILIA WIELIŃSKA 12 lat ZSP 3 Żyrardów
  • MIESZKO WĘGIER 9 lat ZSP 3 Żyrardów
  • AMELIA WOŹNIAK 10 lat ZSP 3 Żyrardów
  • MICHAŁ GRZYWACZ 7 lat Rzeszowski Dom Kultury  Rzeszów
  • ANNA SZADKOWSKA 7 lat Rzeszowski Dom Kultury  Rzeszów
  • HANNA KASPRZYK 12 lat SP 30 Lublin
  • ALEKSANDRA ZIĘBA 12 lat SP 30 Lublin
  • NADIA DURAJ 6 lat MDK Pabianice
  • HANNA LEHMANN 7 lat Galeria „Ogród sztuki” Konstantynów Łódzki
  • KAROLINA DYMKOWSKA 10 lat MDK „Fabryczna” Wrocław
  • WIKTORIA CHOCHÓR 14 lat MDK „Fabryczna” Wrocław
  • GAJA JANICKA 5 lat Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze
  • NIKOLA GUTOWSKA 9 lat
  • Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze
  • ZOFIA SZAWDZIN 8 lat
  • Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze
  • KATARZYNA KUZBER 9 lat
  • Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zabrze
  • VALERIA PAVLIKIRSKA 8 lat MDK Jelenia Góra
  • LILIANA BUCHALSKA 12 lat

Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda”Rybnik

  • ANNA MAJKA 11 lat Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda”Rybnik
  • PATRYK POPIEL 12 lat SP 5 Jawor
  • PAULINA PAWLIK 14 lat Publiczne Gimnazjum Marcinowice
  • RADEK TEUERLE 7 lat MDK Świdnica
  • KLAUDIA DYBAŁA 5 lat MDK Świdnica
  • JULIA RUSAK 12 lat SP 105 Świdnica
  • NATALIA STYCZEŃ 12 lat SP 105 Świdnica
  • MAJA KACZMARCZYK 7 lat SP 6 Świdnica
  • MAGDALENA MARTYNIEC 7 lat SP 6 Świdnica
  • MAGDA WIDŁA 9 lat SP 6 Świdnica
  • FILIP PRZYBOROWSKI 7 lat SP 6 Świdnica
  • ZOFIA MALCZYK 6 lat SP 6 Świdnica
  • JUSTYNA KUTYBA 16 lat I LO Świdnica
  • WERONIKA JADACH 12 lat Niepubliczne Katolickie Gimnazjum Świdnica
  • ALICJA PABISIAK 10 lat SP Marcinowice
  • ALEKSANDRA PODANOWSKA 10 lat SP Marcinowice
  • MAJA WOJTOWICZ 6 lat Przedszkole Witoszów Dolny
  • 36AGATA ZARĘBA 6 lat Przedszkole Witoszów Dolny
  • JOANNA BARTOSIEWICZ 9 lat MDK Świdnica
  • SZYMON BANAŚKIEWICZ MDK Świdnica
  • LENA ROGOZIŃSKA 8 lat MDK Świdnica
  • ZUZIA GĄSZOWSKA 7 lat MDK Świdnica
  • ARKADIUSZ HOMENDA 14 lat MDK Świdnica
  • KATARZYNA DUSHKA 13 lat MDK Świdnica
  • PAWEŁ PUŚLECKI 8 lat MDK Świdnica
  • HELENA GUŹLIŃSKA 10 lat MDK Świdnica
  • MAJA DŁUGOŁĘCKA 7 lat MDK Świdnica
  • WIKTORIA OSZCZĘDA 5 lat MDK Świdnica
  • NADIA BIESZCZAD MDK Świdnica

 11,769 total views,  14 views today