Wernisaż „Witaj majowa jutrzenko…Polska w majowych barwach”2026

Wernisaż „Witaj majowa jutrzenko…Polska w majowych barwach”2026

6 maja 2026 r. w Klubie Bolko w Świdnicy odbyło się podsumowanie VII Konkursu Plastycznego „Witaj majowa jutrzenko…Polska w majowych barwach”. Wernisaż rozpoczął się od występu zespołu „Totus musicus” z MDK pod kierunkiem Pani Agnieszki Banach. Nagrody laureatom VII edycji majowego konkursu wręczał dyrektor MDK Pan Zbigniew Curyl. Nagrodzone i wyróżnione prace można obejrzeć na wystawie w holu Klubu Bolko. Przedstawiają postacie historyczne, zabytki i miejsca w Polsce ważne dla naszego kraju. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wystawy pokonkursowej i dziękujemy za udział w konkursie z okazji Świąt Majowych. Z plastycznym pozdrowieniem – koordynator konkursu Joanna Waksmundzka.

Loading