Wernisaż w biało-czerwonych barwach.

9 listopada 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie XI Konkursu Plastycznego „Barwy Niepodległości”. Dziękujemy wszystkim laureatom konkursu za wspaniałe prace, które można podziwiać w Klubie Bolko na placu Grunwaldzkim. Wernisaż uświetniła muzyczna prezentacja przygotowana przez Panią Ewę Tyszkiewicz. Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Świdnicy wręczał Pan dyrektor Zbigniew Curyl. Na uroczystość przybyły nagrodzone dzieci i młodzież ze Świdnicy, Wałbrzycha, Witoszowa, Marcinowic oraz laureaci z województwa wielkopolskiego – uczestnicy zajęć plastycznych z Rydzyńskiego Ośrodka Kultury, które prowadzi Pan Jerzy Kopras. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i obecność na wernisażu. Następna wystawa już 16 grudnia – zaprezentujemy na niej ilustracje bożonarodzeniowe, na które czekamy do końca listopada. Serdecznie pozdrawiam – koordynator konkursu Joanna Waksmundzka.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze