Wernisaż „Jan Paweł II”TOTUS TUUS 2026

Już po raz dwudziesty w Świdnicy ,w ramach Dni Papieskich 2026, odbył się Diecezjalny konkurs plastyczny „Jan Paweł II”. Wernisaż i uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji zatytułowanej TOTUS TUUS miało miejsce 15 maja w Klubie Bolko. Nagrody i dyplomy laureatom wręczali Biskup Świdnicki Marek Mendyk, dyrektor MDK Zbigniew Curyl oraz ksiądz Krzysztof Ora. Oprawę muzyczną uroczystości przygotowała Pani Agnieszka Banach, dla gości wystąpił zespół Muzyki Dawnej „Totus musicus”. Wystawę pokonkursową można oglądać w holu Klubu Bolko. Prezentowanych jest 30 nagrodzonych i wyróżnionych prac. Nagrody ufundowała Kuria Biskupia, a słodki poczęstunek dla gości Komitet Rodzicielski MDK Świdnica. Dziękujemy za udział w konkursie i wernisażu. Gratulacje dla laureatów. Z plastycznym pozdrowieniem Joanna Waksmundzka – koordynator konkursu.

Loading