Wakacyjna wyprawa z Półkolonią MDK
Korzystając z wolnych miejsc w autokarze Półkolonii organizowanej w MDK zabrała się czwórka „naszych”. Ruszamy z ośrodka przy stacji Boguszów – Dzikowiec i szlakiem niebieskim zdobywamy Mały Dzikowiec. Krótki popas i na Dzikowiec. W nagrodę przepiękne widoki z „nowej”, metalowej wieży widokowej. Wspaniała konstrukcja, która na upartego pozwala wjechać na szczyt wieży rowerem. Powrót z popasem tą samą drogą w odwrotnym kierunku. Jeszcze tylko lodziki i do Świdnicy. Nasi uczestnicy koła, którzy wzięli udział w wycieczce to: Ala Pszeniczka, Wowa Bortnik oraz Michaił i Dawid Yanuschevych.






![]()
