URODZINOWA IMPREZA

IX URODZINY KOŁA

Imprezę otworzyła mini InO, do którego trasę i pytania przygotowały nasze Młodzieżowe Przodowniczki Turystyki Pieszej: Natalka i Sandra. Młodsi uczestnicy Koła umiejętnie zbierali informację poruszając się od punktu do punktu w parku przy ul. Gen. W. Sikorskiego. Punktem kulminacyjnym była wspólna pizza w Restauracji „Pod Kopułą”. Z uśmiechem obejrzano retrospektywną relację zdjęciową z ostatniego Obozu Wędrownego w Bieszczadach. Tradycyjnie z tej okazji wręczono odznaki turystyczne oraz okolicznościowe dyplomy i medale:

  • Okolicznościowy medal (drewniany) upamiętniający odbycie 50 rajdów z Kołem otrzymali: – Hania Dębek,                                                                                                                                                                        – Wioletta Ziobrowska
  • Okolicznościowy medal (szklany) 100 rajdów z Kołem:

– Agatka Hruszowiec,

– Zuzanna Kupczyk,

– Andżelika Stępniowska,

– Zuzanna Pietrukiewicz,

– Kinga Hruszowiec,

– Andrzej Hruszowiec,

– Ewa MAtyszczyk – Borońska,

  • Okolicznościowy medal (ceramiczny) 150 rajdów z Kołem:

– Joanna Jaskułą

Smacznym i tradycyjnym akcentem był okolicznościowy tort z czekoladową dedykacją, ufundowany przez Komitet Rodzicielski MDK. Na zakończenie wszyscy wtopili się w rozmowy dotyczące przyszłych ambitnych planów koła.

Loading