UROCZYSTE PODSUMOWANIE ROKU OŚWIATOWEGO

13.06.2017

UROCZYSTE PODSUMOWANIE ROKU OŚWIATOWEGO W MDK – Teatr świdnicki

W trakcie uroczystej gali zakończenia roku oświatowego w Młodzieżowym Domu Kultury tradycyjnie wręczane są Odznaki Supermłodzika. W tym roku tego zaszczytnego miana dostąpiła Amelia Jaskuła. Wśród dzieci do 12 roku życia również mieliśmy naszych przedstawicieli: Małego supermłodzika z trzema różyczkami otrzymała Agata Hruszowiec, z dwoma różyczkami Hania Dębek z  z jedną różyczką Angelika Borońska.

W dniu 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok oświatowy na zajęciach w MDK. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe zgodnie z rankingiem: I m Amelia Jaskuła – 168 punktów, a na liście znalazło się 19 osób.

Ranking na „Blacharza roku” z największą ilością zdobytych odznak turystycznych wygrała Karolina Tyńska – 18 odznak, wyprzedzając tylko o jedna sztukę Amelię. Na liście znalazło się 11 zdobywców.

Całość imprezy zakończyła się wspólnym wyjściem do kawiarni w Rynku na lody.