„Sztuka smaku” – dyplomy do odebrania!

29.05.2020 r.

Sztuka smaku” – dyplomy do odebrania!

Serdecznie zapraszam po odbiór dyplomów za udział w wystawie i wyróżnienia w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Sztuka smaku – kuchnia artystyczna”. Wernisaż odbył się 4 marca 2020 r. w MDK „Śródmieście”we Wrocławiu. Dyplomy dotarły do nas w marcu przed zamknięciem placówki. Z pracowni plastycznej „Mansarda” wyróżnienia zdobyli: Aleksandra Galant, Magda Morawska, Maciej Stępień. Dwadzieścia osób otrzymało dyplomy za udział w wystawie pokonkursowej tego ogólnopolskiego konkursu. Są to następujący uczestnicy zajęć z pracowni „Mansarda”: Amelka Surosz, Anastazja Lato,Andrzej Bondarenko, Alinka Bondarenko, Mikaela Iwasiutyn, Agata Galuba, Kamila Łuczak, Aleksandra Podanowska, Dorota Krawczyńska, Wiktoria Gołuch, Aleksandra Skrzyńska, Konstancja Kulak, Zofia Mały, Julia Krzyśpiak, Lena Grzeczka, Dorota Kryśpiak, Agata Zaręba, Kamila Chludzińska, Helena Guźlińska, Basia Guźlińska. Serdeczne gratulacje!

Joanna Waksmundzka

PS. Zdjęcia z dzisiejszych zajęć.

Trwa nabór do MDK na rok szkolny 2020/2021. Zapraszam!