Świdnicki Marsjanin na Dniu Talentów w MDK

\"\"

Na wczorajszej gali Dnia Talentów w MDK która odbyła się w teatrze miejskim po raz pierwszy publicznie pokazaliśmy pojazd jaki budowaliśmy przez ostatni rok. Na scenie reprezentowali Nas Konrad Jaskuła i Piotr Kowalski, w pogotowiu był też Damian Dembek. Poniżej przedstawiam całą prezentację dot. naszych reprezentantów,  samego pojazdu oraz film z jazdy. Pierwsza dłuższa jazda pojazdu odbyła się w drodze powrotnej, do teatru był ciągnięty ale wrócił o własnych siłach na ograniczniku mocy bo jechał maksymalnie z 1/3 swojej prędkości. Na pełny artykuł z historią budowy jeszcze trzeba trochę poczekać ponieważ chcemy zrobić kilka zmian oraz na górną część nanieść logo MDK i AMS bo na razie udało się tylko InvestParku.

[themify_icon icon=\”fa-link\” ] Galeria zdjęć na Flickerze