Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa

Muzeum Dawnego Kupiectwa oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy zapraszają mieszkańców Świdnicy do udziału w czwartej edycji świątecznego konkursu. Najpiękniejsze prace zostaną zaprezentowane na czasowej wystawie, a na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Tegoroczny konkurs na „Świdnicką Szopkę Bożonarodzeniową” realizuje Muzeum Dawnego Kupiectwa wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Świdnicy.

Organizatorzy już po raz czwarty zapraszają wszystkich świdniczan do zmierzenia się z tym plastycznym wyzwaniem, w którym oprócz elementów typowej szopki bożonarodzeniowej zawarte muszą być architektoniczne „akcenty” świdnickie. – Prace mogą być wykonywane indywidualnie i zbiorowo. Liczymy na udział dzieci i młodzieży szkolnej, jak również na szopki wykonywane w gronie rodzinnym – zapraszają świdniczan do udział w świątecznej inicjatywie organizatorzy.

Prace należy składać od 28 listopada do 5 grudnia, w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie Muzeum Dawnego Kupiectwa.  Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, a zakwalifikowane do konkursu szopki zostaną zaprezentowane w salach świdnickiego muzeum.

Regulamin

Loading