Supermłodziki na „Antoniadzie”

Karolina Tyńska – Mały Supermłodzik I st

Uczestniczę w zajęciach Koła ToTuToTam od 17.11.2017 r. reprezentuję placówkę w Marszach na Orientacje w ramach Pucharu Dolnego Śląska. Jestem Mistrzynią Koła w strzelectwie z 2018 r. i zdobywczynią III miejsca w 2019 r. Zostałam finalistką Finału Wojewódzkiego w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w Wałbrzychu w 2018 r. Zwyciężyłam w rankingu „Blacharza Roku – na największą ilość zdobytych odznak w 2019 r. Uczestniczyłam w Zawodach Wspinaczkowych o Puchar Starosty Świdnickiego oraz w wielu Biegach Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”

Angelika Borońska – Mały Supermłodzik II st.

Uczestniczę w zajęciach Koła Turystycznego od 09.09.2016 r. biorąc udział w wielu rajdach iu wycieczkach. ZObywam sukcesy w Zawodach Wspinaczkowych o Puchar Starosty Świdnickiego oraz w wielu Biegach Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Wyróżniam się w Biegu Patrolowym „Śladami Mieczysława Kozara Słobódzkiego” w MDK.

Hanna Dębek – Mały Supermłodzik III st.

Zostałam w tym roku wyróżniona podczas Podsumowania Wojewódzkiego Rajdu „6 X Dolny Śląsk w Prochowicach. Uczestniczę w wielu rajdach i wycieczkach z Kołem i MDK, Jestem Mistrzynią Koła na ściance wspinaczkowej. Od 2018 pełnię funkcje Chorążego Koła „ToTuToTam” opiekując się naszym proporcem.

Agata Hruszowiec – Supermłodzik

Do Koła ToTuToTam należę od pięciu lat. Moim największym osiągnięciem turystycznym jest zdobycie Rysów, najwyższego wierzchołka Polski i wygranie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego w Wadowicach.

Zuzanna Kupczyk – Supermłodzik

Do koła należę od 9 lat. Byłam również jego Prezesem. Moimi osiągnięciami są: I miejsce w Zawodach na Ściance Wspinaczkowej oraz wyróżnienie w Dniu Talentów MDK w Teatrze Miejskim.

Paweł Matjaszek – Supermłodzik

Uczestniczę już 10 lat do Młodzieżowego Domu Kultury na zajecia ToTuToTam. Moim największym wyczynem jest otrzymanie medalu za 100 rajdów z Kołam.

Andzelika Stępniowska – Supermłodzik

Uczestniczę na zajęciach koła turystycznego od 5 lat. Jestem pilną i pracowitą osobą, która swoją pasję do wędrowania i poznawania kraju ojczystego popieram licznymi sukcesami. Zajęłam II miejsce w ogólnej punktacji Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientacje w edycji 2019 r. Brałam udział w finale wojewódzkim OMTTK i zostałam udekorowana medalem za 100 rajdów z Kołem „ToTuToTam”

Loading