Super Młodziki z pracowni muzycznej „Polifonia” na „Podwórkowej Pchle Szachrajce”!

„Podwórkowa Pchła Szachrajka” może wszystko! I Pracownia „Polifonia” też może wszystko i jest wszędzie ! Nie zabrakło naszego muzycznego gwaru na „Antoniadzie’2023” czyli Uroczystości Zakończenia Roku Oświatowego w MDK. Razem z pracownią teatralną Pani  Joanny Chojnowskiej przygotowaliśmy przedstawienie, które rozpoczęło tę ważną w MDK uroczystość i sądząc po komentarzach – wprawiło publiczność w bardzo dobry nastrój. Kto nie uśmiechnie się na widok wdzięcznie tańczących „Timków” czy przemądrzałej tytułowej Pchły Szachrajki?  Kto nie wspomni z radością podwórkowych zabaw i psikusów? Kto nie zanuci z „Wirusami” znanych przebojów? Każdy! I po takim początku część oficjalna stała się tylko przyjemnym dalszym ciągiem.

A w świdnickim teatrze stawili się prawie wszyscy uczestnicy zajęć naszej pracowni, albo w roli występujących, albo odbierających nagrody, albo jednych i drugich😊 W sumie 14 Małych Super Młodzików I, II i III stopnia i 2 „duże” Super Młodziki, a na deser wyróżniony Talent MDK 2023 – Zuzanna Gąszowska. Razem aż 17 ! wyróżnień z pracowni muzycznej „Polifonia” –  dz. II MDK.

Dla wszystkich gości i nagrodzonych wystąpiły tego dnia:

zespół: „Timki” w składzie: Ala Walaś, Zuzia Szachniewicz, Milenka Tadrzak, Rozalka Arczykowska, Zuzia Ścigała-Cielecka i Tosia Zawierucha oraz dziewczęta z zespołów „Wirusy” i „Bez Nazwy” ze Studia Piosenki: Ania Kudela, Sara Szubart, Emilia Jarema, Róża Omańska, Liliana Lusa, Liliana Chudzińska, Patrycja Krupka, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Hania Fabian, Klaudia Chudy, Nela Oleśkiewicz i Zosia Gołowkin 

Były to nie tylko tegoroczne Super Młodziki, ale także te dziewczęta, które taką nagrodę mają szansę otrzymać w przyszłości czyli te najbardziej aktywne uczestniczki zajęć pracowni muzycznej dz. II MDK.

Oto zdobywczynie tegorocznych odznak dla najlepszych:

Nagrody Super Młodzik 2022/2023

 

Iga Szklarczyk z koła „Klawiatura” i Zuzanna Gąszowska  z zespołu muzyki dawnej „Totus Musicus” , która otrzymała też wyróżnienie Talent MDK '2023

Mały Super Młodzik I stopnia

Zuzanna Zielińska i Varvara Mikhnevych z zespołu muzyki dawnej „Totus Musicus” oraz Liliana Chudzińska,Hanna Fabian, Lilly Szymański , Sara Szubart i  Emilia Jarema ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży

Mały Super Młodzik II stopnia

  Patrycja Krupka i Ada Pieczonka ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży oraz Hanna Suszek z zespołu muzyki dawnej „Totus Musicus”(w środku)

Mały Super Młodzik III stopnia

Zuzanna Synowska, Klaudia Chudy, Zofia Gołowkin i  Nadia Pieczonka ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży

Więcej zdjęć z „ANTONIADY’2023” pod linkiem:    https://mdk.swidnica.pl/uroczyste-zakonczenie-roku-2022-2023/

Muszę przyznać, że byłoby tych nagród więcej, bo i pracusiów w „Polifonii” w tym roku dużo, ale regulamin przyznawania nagród w MDK jest nieugięty, więc niektórzy muszą poczekać i oczywiści nadal aktywnie pracować. Nagrody nie są za „chodzenie” do MDK, tylko za Wasze wielkie zaangażowanie.

Bardzo wszystkim dziękuję za tegoroczna pracę, a nagrodzonym serdecznie gratuluję!!!

I przypominam, że zajęcia trwają do 23 czerwca – przed nami ostatni „dyplomowo-lodowy” tydzień😊 Zapraszam!

Agnieszka Banach

Loading