Sukcesy uczestników Studia Piosenki La Chanson

XX edycja Konkursu Stypendialnego „zDolny Ślązak” 2020-2021 z sukcesem dla uczestniczki zajęć stałych Studia Piosenki La Chanson- Klaudii Kutyby.
Wszystkich uprzejmie informujemy, że Dolnośląska Kapituła Wspierania Uzdolnień na posiedzeniu w dniu 04 grudnia 2020 przyznała 58 stypendiów w XX jubileuszowej edycji Konkursu Programu Stypendialnego “zDolny Śląsk”.
05.12.2020 odbył się XXVIII FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ „MIMOZA – 2020” , który organizowany jest przez wrocławską fundację Hobbit. Celem Festiwalu jest rozbudzenie zainteresowań kulturą muzyczną, poezją, literaturą oraz zachęcenie do twórczości własnej. W Festiwalu wzięło udział 41 wykonawców i 1 zespół.
Wśród nich mamy dwóch laureatów Studia Piosenki La Chanson
W Grupie III wiekowej 13-15 lat wyróżnienie otrzymała Klaudia Kutyba
W Grupie IV wiekowej 16 lat i więcej – II Nagrodę otrzymała Jagoda Kurzawa
6. Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej Nowy Targ 2020 Online. W eliminacjach uczestniczyło 128 osób z całej Polski: Organizatorem konkursu były dwie nowotarskie szkoły – Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 11, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu, a konkursem kierowali Dorota Kret oraz Tomasz Szlaga. Można powiedzieć, że tegoroczny konkurs ujawnił wiele wspaniałych talentów, które wyróżniły się pod względem wykonawczym. Komisja miała bardzo trudne zadanie, aby wybrać laureatów. Wśród laureatek konkursu znalazła się Klaudia Kutyba ze Studia Piosenki La Chanson zdobywając II miejsce za piosenkę „Kajze mi się podzioł”.