Sukcesy koła „Klawiatura” na XVI Dolnośląskim Konkursie Keyboardowym „Mistrz Klawiatury’2021”!

Warto pracować, warto chcieć, warto działać! To zawsze procentuje, potrzeba tylko czasu. I taki czas nadszedł dla najbardziej aktywnych i pracowitych keyboardzistów z koła „Klawiatura”. Właśnie zostały ogłoszone wyniki XVI Dolnośląskiego Konkursu Keyboardowego „Mistrz Klawiatury’2021”. Trochę to trwało, bo tegoroczna edycja była w formule on-line, więc konkurs był rozciągnięty w czasie, ale doczekaliśmy się! Mieliśmy reprezentantów w każdej kategorii i w każdej mamy laureatów. Oto nasi „Mistrzowie Klawiatury” :

w kategorii I

Franciszek KościołekI miejsce i tytuł „Mistrza Klawiatury 2021” oraz nominację do Finału ogólnopolskiego link:  https://youtu.be/b3BY3fy3Uck

Patrycja Krupkawyróżnienie  link: https://youtu.be/XLhdF2sHNtA

 

w kategorii II mamy dwóch Finalistów z nominacjami do etapu ogólnopolskiego:

Maciej CisekII miejsce i tytuł Pierwszego Wicemistrz '2021  link: https://youtu.be/BLtOXHoFnfM

Radosław TeuerleIII miejsce i tytuł Drugiego Wicemistrz '2021  link: https://youtu.be/QrUk55rlbfM

a wyróżnienie w tej kategorii otrzymała  Iga Szklarczyk link: https://youtu.be/b94o1lo2YME

w kategorii trzeciej , gdzie konkurencja była największa nasz reprezentant

Karol Gączkowski otrzymał wyróżnienie za udany debiut.   link: https://youtu.be/Dz7hxaiRG7s

warto zaznaczyć, że Karol uczy się grać niecały rok, ale ze względu na swój wiek startował w najstarszej, ale tym samym najbardziej zaawansowanej kategorii. Dlatego jemu należą się szczególne gratulacje – za odwagę i samozaparcie w dążeniu do celu.

Koncert Laureatów i pełne informacje na temat wyników konkursu znajdują się na stronie głównej MDK.

Zapraszam do posłuchania , szczególnie innych uczestników –  link: https://mdk.swidnica.pl/xvi-dolnoslaski-konkurs-mistrz-klawiatury2021-wyniki/

A wszystkim naszym dzielnym wykonawcom jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w przyszłości. Nagrody i dyplomy  zostaną oficjalnie wręczone na wspólnym spotkaniu koncertowym „na żywo”, za którym mam nadzieję wszyscy tęsknią. A teraz zapraszam wszystkich do udziału w kolejnym konkursie, tym razem o MDK. Szczegóły w następnym wpisie:)

Agnieszka Banach

Loading