Sukces Grupy Pierrot z MDK w Świdnicy

Po raz trzeci grupa teatralna Pierrot prowadzona przez p. Wiolettę Ziobrowską odnosi sukces na forum ogólnopolskim. Otrzymała wyróżnienie I stopnia i nagrodę pieniężną na VI Rybnickim Dziecięcym Festiwalu Teatralnym „Przestrzeń Wyobraźni” w Rybniku. Spektakl pt. „Księga marzeń” /scenariusz i reżyseria Wioletta Ziobrowska, muzyka Dariusz Jaros, pomoc choreograficzna-Andrzej Kiszecki/ został przyjęty entuzjastycznie nie tylko na konkursie teatralnym, ale także w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Zespole Przygoda”, prezentowanym dla młodej publiczności.

Uczestnicy grupy Pierrot mieli okazję oglądać 14 spektakli biorących udział w konkursie, które zostały zaproszone na finał do grona najlepszych zespołów w Polsce. Ponadto dla wszystkich uczestników odbyły się warsztaty z emisji głosu, wokalu, dykcji, animacji i ruchu scenicznego.

Pełni wrażeń i emocji oraz zapału do dalszej pracy wróciliśmy z festiwalu.

Gorące podziękowania dla rodziców grupy Pierrot za wsparcie oraz dla Komitetu Rodzicielskiego działającego przy MDK za sfinansowanie wyjazdy do Rybnika na festiwal

składa opiekun grupy- Wioletta Ziobrowska oraz uczestnicy grupy Pierrot.