Spływ kajakowy Oławą

W letnich już, prawie promieniach słońca i temperaturze przebiegał Spływ Kajakowy po Oławie. Start w Oławie i przepłynęliśmy relaksacyjnie przez Stanowice, Marcinkowice, Groblice, do Siechnic. Widoki – słabe, rzeka zarośnięta szuwarami… Na zakończenie odbyło się szumne ognisko z kiełbaskami. Komandorem i organizatorem był Łukasz Ziarnowski. Udział wzięli: Piotr i Krzysztof Ziarnowscy z rodzicami, Karolina Tyńska z mamą, Adam Dębek z mamą, Aleksiej i Ivan z rodzicami oraz Sandra Matyszczyk z Dykciem a także członkowie Koła Pszczoły i Trutnie.

 

Loading