Serduszko dla mamy

19.05.2020 r.

Serduszko dla mamy”
„Mamo, mamo dziś wszystkie dzieci,
niosą tobie życzeń bukiecik.
Serduszka gorące, kwiatuszki pachnące
co wyrosły na naszej łące.”

Serdecznie witam najmłodszych plastyków z „Mansardy”. Za tydzień 26 dzień maja, Dzień Matki, święto wszystkich mam. Więc dzisiaj prezent dla mamy. Przypomnę wam prace, które robiliśmy dwa lata temu. „Serduszkowy kolaż” – wycinaliśmy kształt serca z czerwonego papieru, naklejaliśmy na nim kwiaty i własnoręcznie narysowany portret mamy. Jeśli ktoś chce wykonać podobną pracę to zapraszam dzisiaj do pracowni.

Dwa komunikaty skierowane do rodziców:

  1. Od dnia 18 maja 2020 (poniedziałek) Młodzieżowy dom Kultury w Świdnicy wznawia zajęcia pozaszkolne w zaostrzonym reżimie sanitarnym, szczegółowe informacje na stronie głównej MDK – link: https://mdk.swidnica.pl/procedury-funkcjonowania-i-organizacja-pracy-mlodziezowego-domu-kultury-w-swidnicy/ Godziny zajęć zamieszczone są na stronie www.mdk.swidnica.pl w zakładce plan zajęć 2019/2020. Zajęcia będą się odbywały się w zmniejszonych ilościowo grupach w oddzielnych salach przy zakazie przebywania w placówce osób z zewnątrz (rodziców). W pracowni plastycznej może przebywać maksymalnie 8 osób.
  2. Uwaga ! Ruszyły zapisy do MDK Świdnica na rok szkolny 2020/2021. Regulamin naboru na stronie MDK. Wypełnione druki przynosimy do sekretariatu MDK, nie potrzeba podpisu nauczyciela.

    Serdecznie zapraszam. Nauczyciel z pracowni plastycznej „Mansarda” – Joanna Waksmundzka

    ( j.waksmundzka@mdk.swidnica.pl)

Loading