Radość w oczach Seniorów – doświadczenie bezcenne!

Dziś w ramach akcji „Podusia dla Babusi i Dziadziusia” wręczaliśmy poduszki z okazji Dnia Babci i Dziadka w Dziennym Domu Seniora „Wigor” w Świdnicy. Akcja trwa w wielu placówkach wychowania pozaszkolnego w całej Polsce. Uczestnicy zajęć pracowni „Agrafka” zaprojektowali i uszyli „podusie” z aplikacjami. Natasza, Marcelina i Martyna z dumą przekazały podarunki dla najstarszych świdniczan otrzymując w podzięce  słodkości w ręcznie ozdabianych torebkach. I tak to właśnie w Dzień Babci i Dziadka międzypokoleniowi amatorzy rękodzieła wymienili się efektami swojej pracy. Praca nad tym projektem rozpoczęła się jeszcze przed feriami. Udało się stworzyć do tej pory kilkadziesiąt ręcznie wykonanych poduszek.
W przyszłym tygodniu na naszą wizytę oczekują podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy. Mamy nadzieję, że Im również spodobają się nasze poduszkowe dzieła.
Dziękujemy za pomoc rodzicom i świdnickim przedsiębiorcom za przekazanie tkanin do wykonania poduszek, a seniorom jeszcze raz składamy życzenia pogody ducha i dużo dobrej energii w tych trudnych czasach.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze

Loading