Protokół pracy jury – XV edycja konkursu plastycznego „Widokówka ze Świdnicy”

W dniu 3 października 2016 r. jury w składzie:

  1. Urszula Pawłowska –prezes Towarzystwa Regionalnego Ziemi Świdnickiej, architekt, plastyk
  2. Dorota Czerwonka –mgr ,nauczyciel plastyki
  3. Elżbieta Tarnowska -koordynator

oceniło 385  prac nadesłanych na konkurs z Polski. Udział wzięło 25  placówek oświatowych, 44 opiekunów artystycznych

Jury postanowiło przyznać:

NAGRODY równorzędne dla laureatów, których prace zostały wydrukowane w formie kartki pocztowej

  1. Radosław Teuerle lat 7 SP Nr 6 w Ś-cy
  2. Klaudia Veneberg lat 10 MDK
  3. Martyna Golon lat 8,5 MDK
  4. Wiktoria Figura lat 15 Publiczne Gimnazjum w Marcinowicach
  5. Aleksandra Celka MDK
  6. Marysia Jowik lat 7 MDK

NAGRODY równorzędne pozostałe

  1. Kalina Zięcina lat 6 SP Nr 6 w Ś-cy
  2. Szymon Banaśkiewicz lat 10 MDK
  3. Martyna Schienke lat 11 SP Nr 4 w Ś-cy
  4. Aleksandra Odachowska lat 15 Gimnazjum Nr 2 w Ś-cy
  5. Joanna Baran lat 12 SP w Dobkowicach
  6. Karolina Kuriata lat 10 MDK
  7. Andrzej Ciesla lat 14 Gimnazjum Nr 1 w Skawinie
  8. Grzegorz Olatowski lat 13 MDK

WYRÓŻNIENIA równorzędne

  1. Magda Gryc lat 6,5 MDK
  2. Krzysztof Wołczecki lat 15 Gimnazjum Nr 1 w Ś-cy
  3. Martyna Brózda lat 11 SP Nr 105 w Ś-cy
  4. Jakub Kurzeja lat 11 SP w Dobkowicach
  5. Oliwia Korecka lat 11 SP w Dobkowicach
  6. Ada Podbielska lat 11 MDK
  7. Hanna Karwowska lat 13 Gimnazjum Nr 1 w Ś-cy
  8. Agata Bucior lat 14 Publiczne Gimnazjum w Marcinowicach
  9. Hanna Szczurowska lat 9 SP Nr 105 w Ś-cy
  10. Kasia Piątek MDK
  11. Joasia Bartosiewicz lat 8 MDK
  12. Hanna Stanejko lat 11 MDK
  13. Gabrysia Rój lat 6 MDK
  14. Katarzyna Boroń lat 11 MDK
  15. Szymon Olchawa lat 11 MDK
  16. Kinga Frączek lat 11 MDK
  17. Daria Piechurska lat 9 MDK

KWALIFIKACJE DO WYSTAWY

  1. Oliwia Rogóż lat 9 MDK
  2. Martyna Nycek lat 10 MDK
  3. Wiktoria Grabczyńska lat 9 MDK
  4. Maciej Kos lat 12 SP w Dobkowicach
  5. Katarzyna Gamracy lat 12 SP w Dobkowicach
  6. Magdalena Halicka MDK
  7. Ola Malczewska MDK
  8. Hania Mały MDK
  9. Karolina Bar lat 6 Przedszkole w Witoszowie Dolnym
  10. Julia Szczepara lat 9 MDK
  11. Patrycja Zawisza lat 7 SP Nr 6 w Ś-cy
  12. Emilia Lato lat 9 SP Nr 105 w Ś-cy
  13. Ula Żylińska lat 8,5 MDK
  14. Maja Duda lat 11 MDK
  15. Jan Jurewicz lat 14 MDK
  16. Wiktoria Gadzińska lat 9 SP Nr 6 w Ś-cy
  17. Jagoda Babiarz lat 8,5 MDK
  18. Maja Chudzińska lat 6 MDK
  19. Zuzia Moas lat 9 MDK
  20. Justyna Dżugej KSP w Wirach
  21. Zuzia Filip lat 6 MDK
  22. Adriana Lasończyk lat 12 MDK
  23. Julia Tarnowska lat 7 MDK
  24. Krystyna Koniuch lat 6 MDK
  25. Sebastian Jaroszewski lat 9 SP Nr 6 w Ś-cy
  26. Aniela Dziedzic lat 9 SP Nr 6 w Ś-cy
  27. Zuzanna Mazur lat 9 SP Nr 6 w Ś-cy
  28. Alicja Kania lat 12 Gimnazjum
  29. Hanna Godula lat 9 SP Nr 6 w Ś-cy
  30. Anna Błaszczyk lat 9 SP Nr 6 w Ś-cy
  31. Agnieszka Balant lat 14 MDK
  32. Zosia Mikunda lat 7 MDK
  33. Zosia Mały lat 13 MDK
  34. Emilia Lato lat 9 MDK
  35. Kinga Frączek lat 11 MDK
  36. Sandra Olech lat 14 Publiczne Gimnazjum w Marcinowicach
  37. Eliza Moczurad lat 15 Publiczne Gimnazjum w Marcinowicach
  38. Anastazja Lato lat 13 Publiczne Gimnazjum w Marcinowicach
  39. Oliwia Kafka lat 12 MDK
  40. Natalia Bieszczad lat 11 MDK
  41. Konstancja Kulak lat 11 SP Nr 8
  42. Julia Tobiasz lat 12 SP Nr 105 w Ś-cy
  43. Helena Szmajduch lat 13 Gimnazjum Nr 1 w Ś-cy
  44. Maja Witkowska lat 5,5 MDK
  45. Aleksandra Jasińska lat 6 Przedszkole w Witoszowie Dolnym
  46. Martyna Mikuszewska lat 12 SP Nr 4 w Strzegomiu
  47. Aleksandra Stempak lat 12 SP Nr 105 w Ś-cy
  48. Kacper Bortkiewicz lat 12 SP Nr 105 w Ś-cy
  49. Milena Głąbik lat 12 SP Nr 105 w Ś-cy
  50. Julia Konalewicz LO Nr 2 w Ś-cy

Szczególne podziękowania dla nauczycieli:

  1. Irena Kulig
  2. Wanda Szwegler
  3. Edyta Szkudlarek Moor
  4. Magdalena Jęczmień
  5. Jerzy Jankowski
  6. Małgorzata Tomska
  7. Beata Winnicka
  8. Dorota Czerwonka
  9. Joanna Waksmundzka
  10. Beata Zegarłowska
  11. Beata Wilczewska
  12. Małgorzata Pałamarz
  13. Joanna Walerowicz

Udział placówek:

Lp. Szkoła Nauczyciel Liczba prac
1. Przedszkole w Witoszowie Dolnym, klasy „0” Elżbieta Sasnal -Studnicka 13
2. Szkoła Podstawowa nr 4 Edyta Szkudlarek Moor

Jzabella Glinka

Monika Urbanowicz

4

2

3

 

3. Szkoła Podstawowa nr 6 Irena Kulig

Elżbieta Rasiewicz

Bożena Kowałkowska

Beata Winnicka

Halina Styrna

Aneta Szal

Anna Maciejewska

3

9

12

6

1

2

4

4. Szkoła Podstawowa nr 105 Beata Wilczewska

Małgorzata Pałamarz

41

4

5. Szkoła Podstawowa nr 315 Irena Jabłońska 13
6. Szkoła Podstawowa nr 1 Anna Sochocka

Eliza Mazurek

Krystyna Podolska

Danuta Pogubiło

Urszula Tympalska

Justyna Staręga

Teresa Pasiewin

12

4

2

1

1

 

1

7. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Strzegomiu Izabella Kisły 10
8. Niepubliczna Katolicka SP Joanna Waksmundzka 10
9. Szkoła Podstawowa nr 8 Kamila Błaszczyk 1
10. SP w Wiskitkach
11. SP w Pszennie Marta Siekierka

Martyna Rabik

1

2

12. SP im. J. Brzechwy w Żarowie Bogumiła Chodyniecka

Weronika Przewoźna

16

8

13. SP im. Jana Pawła II w Dobkowicach Jerzy Jankowski 5
14. Katolicka Szkoła Podstawowa w Wirach Arkadiusz Walerowicz 28
15. Gimnazjum nr 1 Beata Zegarłowska 9
16. Gimnazjum nr 2 Magdalena Jęczmień 7
17. Zespół Szkół im. K. Przerwy-Tetmajera Marcinowice Dorota Czerwonka 16
18. Gimnazjum Nr 1 w Skawinie Małgorzata Tomska 1
19. Gimnazjum im. Grzegorza Chodkiewicza w Zabłudowie Jza Brant -Szehidowicz 2
20. Katolickie Niepubliczne Gimnazjum Joanna Waksmundzka 8
21. IV LO im. B. Chrobrego w Bytomiu Iwona Orlacz 1
22. I Liceum Ogólnokształcące w Ś-cy Joanna Waksmundzka 1

 

23. II LO w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie Marta Kumorek 1
24. Zespół Szkół Budowlano -Elektrycznych 1
25.

 

 

MDK Wanda Szwegler

Joanna Waksmundzka

Elżbieta Tarnowska

Joanna Walerowicz

20

59

40

8

Zapraszamy dzieci nagrodzone i wyróżnione oraz ich opiekunów, rodziców na Uroczysty Wernisaż i Wystawę „Widokówki ze Świdnicy” w dniu 11 października o godz. 17.00 w Klubie Bolko pl. Grunwaldzki 11

 6,157 total views,  2 views today