Pracownia Muzyczna i „Nie-Nuda” – ważna informacja!

Witajcie w słoneczny poniedziałek! Niebo błękitne, słońce grzeje, a ptaki taaaak  pieeeeęknie śpiewają w ogrodzie Oli i Michała na powitanie nowego tygodnia i zmian, jakie on niesie.

Od dziś możemy zacząć spotykać się na zajęciach w MDK.  Oto ogłoszenie :

„Od dnia 18 maja 2020 (poniedziałek) Młodzieżowy dom Kultury w Świdnicy wznawia zajęcia pozaszkolne w zaostrzonym reżimie sanitarnym, szczegółowe in formacje na stronie głównej MDK – link: https://mdk.swidnica.pl/procedury-funkcjonowania-i-organizacja-pracy-mlodziezowego-domu-kultury-w-swidnicy/ Godziny zajęć zamieszczone są na stronie www.mdk.swidnica.pl w zakładce plan zajęć 2019/2020. Zajęcia będą się odbywały się w zmniejszonych ilościowo grupach w oddzielnych salach przy zakazie przebywania w placówce osób z zewnątrz (rodziców). Wszelkie informacje o rygorze i zmianach dotyczących edukacji i oświaty można znaleźć na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-mennitarnym.”

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią jest reżim sanitarny i obowiązek mierzenia temperatury, dlatego zapraszam w tym tygodniu koniecznie z rodzicami, nawet starszych uczestników zajęć, ponieważ niezbędne będzie wypełnienie specjalnego oświadczenia. Można tez samodzielnie wydrukować oświadczenie i przynieść podpisane na zajęcia. Oto druk: Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka

U nas w pracowni nie może być więcej niż 6 osób jednocześnie. Nie ma problemu z zajęciami instrumentalnymi – tam już wcześniej dzieliliśmy się na podgrupy. W przypadku zajęć Studia Piosenki i zespołu „Timki” na pewno zostanie ustalony podział osobowy. Wszelkie informacje pojawią się na stronie głównej, ale ja już Was witam i od dziś zapraszam na zajęcia w ustalonych wcześniej godzinach, także i po to, aby zapisać się na zajęcia do MDK na przyszły rok szkolny. Zapisy ruszyły! Deklaracje są dostępne na stronie głównej placówki, a ja dla ułatwienia podaję też druk deklaracji na naszej stronie. Oto on:

Karta zapisu do MDK – deklaracja udziału w zajęciach deklaracja…

Wypełnione druki przynosimy  do MDK – do mnie lub do sekretariatu w dziale I MDK, ul. Nauczycielskiej 2

Pamiętajcie: każdy, kto uczestniczy w zajęciach pracowni muzycznej ma pierwszeństwo w przyjęciu go na zajęcia w nowym roku szkolnym, ale musi wypełnić deklarację na nowy rok szkolny 2020/2021 regulamin naboru MDK Ś-ca

To tyle z ważnych ogłoszeń. Czekam na deklaracje udziału w zajęciach w nowym roku szkolnym 2020/2021!   Myślę, że teraz spróbujemy pracować tradycyjnie. Może rozstrzygniemy pierwszy etap „Nie-nudy”? A skoro mamy się  kontaktować bezpośrednio, pewnie nie będę  miała tyle czasu na opowieści z „Nie-Nudy”:) Ale dziś na pewno jeszcze aktualna punktacja i nowe zagadki – bo tych przesłaliście sporo. Wystarczy po jednej na każdy dzień tego tygodnia:) No i oczywiście zawsze czekam na nagrania – teraz piosenki „A ja wole moją mamę” – już mam 3! Zawsze można kontaktować ze mną telefonicznie lub mailowo: a.banach@mdk.swidnica.pl

Pozdrawiam i zapraszam do dzisiejszej zagadkowej „Nie!-Nudy” –  cdn.

Agnieszka Banach:)

PS. Przepraszam, ale dzisiejszy wpis „Nie-Nudy” będzie dość późno, bo biegnę teraz na zajęcia do MDK-u 🙂