Praca Marty na wystawie w Toruniu.

Jury XLI edycji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży pt. „MOJA PRZYGODA W MUZEUM” organizowanych przez Muzeum Okręgowe w Toruniu, po rozpatrzeniu nadesłanych 1032 prac zakwalifikowało na wystawę pracę Marty Augustynowicz. Marta uczęszcza na zajęcia plastyczne w pracowni „Mansarda” świdnickiego Młodzieżowego Domu Kultury. W czerwcu 2019 r. dzieci i młodzież z pracowni wykonały prace inspirowane ekspozycją z Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy. Marta wykonała monochromatyczną pracę ,w technice akwareli, inspirowaną zabytkami związanymi z dawnym handlem ( opakowania, naczynia, butelki).Od 10 września do 6 października będzie trwał plebiscyt publiczności. Głosować można internetowo na stronie www.muzeum.torun.pl. Bardzo prosimy o oddanie głosu na pracę Marty. Cieszymy się, że praca ze Świdnicy będzie prezentowana na wystawie w toruńskim Ratuszu.( nauczyciel Joanna Waksmundzka)