„Polifoniczne” Super Młodziki!

W piątek 11 czerwca 2021r. odbyła się „Antoniada”  czyli Uroczyste Zakończenie Roku Oświatowego w MDK. Pierwszy raz w tym roku spotkaliśmy się „na żywo” w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Na tej uroczystości nie zabrakło naszych przedstawicieli. Nie wszyscy mogli być tego dnia w teatrze, bo ograniczenia pandemiczne jeszcze obowiązują, ale wszyscy możemy bić brawo naszym „Super Młodzikom”. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym z pracowni muzycznej „Polifonia”!  Oto oni:

Nagrodę Super Młodzik otrzymała Tosia Teuerle z koła „Klawiatura”   z koła „Klawiatura”

Nagrodę Mały Super Młodzik III stopnia z trzema różyczkami  otrzymała Iga Szklarczyk  z koła „Klawiatura”

 

  Nagrodę Mały Super Młodzik II stopnia z dwiema różyczkami  stopnia otrzymała Zosia Gołowkinz zespołu muzyki dawnej „Totus Musicus”

A najmłodsze nasze laureatki : Ada Pieczonka, Patrycja Krupka, Zuzia Synowska i Lena Martowłos

otrzymały odznaki Małego Super Młodzika I stopnia z jedną różyczką

W tym dniu miało też miejsce długo oczekiwane rozdanie nagród dla Talentów  MDK. Naszą pracownię reprezentował Radek Teuerle –  wielokrotny zdobywca tytułu „Mistrz Klawiatury” na konkursach keyboardowych – także w tym roku!

Przypomnijmy sobie , jak zaprezentował się Radek na Dniu Talentów 2021 – oto link: https://www.facebook.com/100057428470864/videos/pcb.197979912126290/284721119841874

A dla wszystkich obecnych wystąpiły reprezentantki Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży –

solistka Łucja Bojnowska,   której należą się szczególne podziękowania za największą aktywność  w tym roku szkolnym na naszej scenie on-line

i zespół „Wirusy”, w których składzie nie zabrakło naszych Małych Super Młodzików :   Ada Pieczonka, Patrycja Krupka, Lena Martowłos, Nadia Pieczonka, Helenka Samek i Marta Lurka.

I jeszcze kilka zdjęć z kuluarów….

Pełna fotorelacja z imprezy na stronie głównej:https://mdk.swidnica.pl/antoniada-2021/

Rok szkolny jeszcze się nie skończył i od poniedziałku wróciliśmy do naszych zajęć stałych, które potrwają do 25 czerwca. A potem przypominam – rozpoczynamy w pracowni „Polifonia” warsztaty muzyczne pt.”Przebojowe wakacje”. Ostatni – trzeci tydzień warsztatów: 12-16.07.2021r. to Dni Otwartych Drzwi dla wszystkich chętnych spoza pracowni „Polifonia” i spoza MDK.  Zapisy w pracowni lub mailowo: a.banach@mdk.swidnica.pl . Zapraszamy w godz. 11.00-14.00! Na pewno będziemy się dobrze bawić!

Agnieszka Banach

Loading