Pola i Martyna “spojrzały okiem Miro” !

Znamy już wyniki 7 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz okiem artysty – Joan Miro” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu.

Na konkurs wpłynęły 1253 prace ze 139 szkół i pracowni z całej Polski. Do wystawy zakwalifikowano 189 prac. Miło nam poinformować, że na wystawie pokonkursowej, wśród prezentowanych prac znalazły się dwie ze świdnickiej pracowni „Mansarda”. Autorkami prac malarskich są Martyna Trelewska i Pola Sośnicka.

Jury podkreśliło wysoki poziom artystyczny prac. Organizatorzy zapraszają na wernisaż 27 stycznia 2023 w MDK „Śródmieście” we Wrocławiu.

Gratulacje dla Poli i Martyny. Z pracowni „Mansarda” w konkursie wzięło udział 12 osób. Zostały także wysłane prace, które wykonali: Julia Bobela, Valeriia Zelinska, Lidia Słoma, Patrycja Wturska, Izabela Synowska, Natalia Strzelczyk, Jagna Habzda, Gabriel Wojsiat, Marta Augustynowicz, Natalia Strzelczyk. (nauczyciel Joanna Waksmundzka)

Praca Martyny Trelewskiej
Praca Poli Sośnickiej