Podsumowanie zajęć w Pracowni Robotyki

Drodzy Uczestnicy i Rodzice,

chciałbym złożyć Wam serdeczne podziękowania za wspaniały rok, który mieliśmy okazję spędzić razem. To był prawdziwie wyjątkowy czas pełen wspólnych osiągnięć, pasji i wzajemnego wsparcia.

Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was, uczestnikom zajęć, za Wasze zaangażowanie, chęci i wkład w rozwijanie swoich umiejętności. Wasza pasja, kreatywność i determinacja były zauważalne. Jestem z Was ogromnie dumny!

Nie mogę zapomnieć również o Was, drodzy Rodzice. Wasze wsparcie i zaufanie były nieocenione. Dziękuję za to, że zawsze staliście u boku swoich dzieci, motywując je do dalszego rozwoju i udziału w zajęciach. Wasza obecność była nie tylko wsparciem dla Waszych pociech, ale także dla mnie.

Ten rok oświatowy był dla nas wszystkich przełomowy. Mimo mniejszej ilości godzin lekcyjnych, miałem przyjemność przyjąć 61 uczestników we wrześniu, a liczba ta wzrosła do 63 pod koniec czerwca. To dowód na to, że nasza Pracownia Robotyki jest miejscem, gdzie pasja i edukacja łączą się w wyjątkowy sposób. Miejsce do którego jeśli się wejdzie to nie chce się wychodzić 🙂

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w marcu dołączył Pan Mateusz. Od samego początku wnosił wiele entuzjazmu i wiedzy do pracowni. Rozpoczął pracę z grupą 24 uczestników, dzieląc się swoją pasją i umiejętnościami. W przyszłym roku jego grupa będzie nieco większa 🙂

Teraz pragnę przypomnieć, że rekrutacja na nowy rok oświatowy zbliża się ku końcowi. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 czerwca. Bieżące wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone publicznie na początku lipca. Zachęcam Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie udostępnię adres strony na której będzie można sprawdzić status zgłoszenia i przydział do grupy.

Chciałbym poruszyć jedną kwestię, która jest dla mnie trudna. Jestem świadomy, że lista chętnych na zajęcia jest bardzo długa…. Chciałbym Was zapewnić, że podjąłem wszelkie starania, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w zajęciach. Jednakże, ogranicza mnie ilość dostępnego sprzętu, a także liczba komputerów. Staram się jak mogę, aby zapewnić wysoką jakość edukacji i zadowolenie wszystkich uczestników, ale niestety czas i zasoby są ograniczone.

Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim uczestnikom za ten wspaniały rok wspólnej pracy i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. To dzięki Wam nasza Pracownia Robotyki kwitnie i rozwija się. Dziękuję również Rodzicom za Wasze nieocenione wsparcie.

Na zakończenie, chciałbym złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam bezpiecznych i radosnych wakacji, pełnych wspaniałych przygód i wypoczynku. Korzystajcie z każdej chwili, czerpcie radość ze spotkań z bliskimi i odkrywania nowych pasji. Wrzesień szybko nadejdzie, a wraz z nim rozpocznie się kolejny ekscytujący rok w MDK. Do zobaczenia!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zbigniew Brożbar

Loading