PODSUMOWANIE ROKU OŚWIATOWEGO W NASZYM KOLE

W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszej Sali turystycznej w MDK odbyło się uroczyste podsumowanie roku oświatowego w naszym kole. To był bardzo udany rok!!!

Spotkanie rozpoczął wspólny toast za zwycięstwo w Finale Centralnym OMTTK. W salwach radości wymieniono jeszcze uwagi dotyczące przebiegu imprezy i jej organizacji.

Bardzo okazale wypadło podsumowanie klasyfikacji rocznej „Blacharza Roku 2021/22. W sumie na tablo znalazło się 14 osób, które zgromadziły 108 odznak turystycznych i krajoznawczych. Zwycięzcami zostali Piotr i Krzysztof Ziarnowscy – 18 odznak. W nagrodę za swój trud i systematyczność otrzymali unikatowe statuetki przedstawiające drogowskazy turystyczne. Prace wykonał Robert Matuszczak członek Zarzadu Koła „Wagonowcy” w fabryce Wagonów w Świdnicy.

Jak co roku najważniejszym punktem programu buło podsumowanie Ranking na Najaktywniejszego Uczestnika zajęć – członka Koła ToTuToTam. Wszyscy uczestnicy otrzymali odpowiednie dyplomy i nagrody książkowe a lokata na liście rankingowej upoważnia do wyboru książki oraz nierozerwalnie łączy się z okazałą statuetką. Z pośród 24 osób, które widniały na liście obecności w dzienniku koła 182 pkt zgromadziła Agata Hruszowiec. Wyprzedziła 8 pkt Piotra Ziarnowskiego.

Dykciowi, także dostał się prezent – kosz owocowych smakołyków. Spotkanie uzupełniły pogaduchy o zbliżającym się Obozie wędrownym Koła w Bieszczady.

WITAJCIE WAKACJE.

Loading