” Pierwsze koty za płoty”

W dniu 09.01.2019 w Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w świdnickim teatrze wystąpiły zespoły teatralne: Grupa ze spalonego teatru i Pauza w przedstawieniu ” Piekło-Niebo…”Na scenie rozegrała się walka między Diabłami i Aniołami. W grupę Diabłów wcieliły się uczestniczki ” Grupy ze spalonego teatru”, a  role Aniołów odegrali aktorzy z grupy teatralnej ” Pauza”. Diabły i Anioły walczyły o ludzkie dusze, które obie grupy chciały przeciągnąć na swoją stronę. Wiadomo, że tak jak 2000 lat temu Anioły odniosły zwycięstwo i Chrystus przyszedł na świat. Aktorom w teatrze podczas występu na Przeglądzie Zespołów Kolędniczych towarzyszyła duża trema, ponieważ niektóre z dzieci pierwszy raz występowały na tak dużej scenie. Wszystko jednak wyszło bardzo dobrze.

W spektaklu wystąpiły grupy teatralne z Działu I MDK przygotowane przez panią Joannę Chojnowską:

Grupa ze spalonego teatru: Anna Paszkowska, Wiktoria Przychocka, Nikola Chylińska, Alicja Szcześniak, Marta Moląg, Dominika Bech, Salamon Bianka, Nina Treska.

Pauza: Szymon Antonowicz, Marcel Mazurkiewicz,  Zuzanna Bieńkowska, Lena Janus, Władek Maister, Piotr Bieńkowski, Daria Piechurska, Piotr Bieńkowski.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze

 

Loading