Otwarte warsztaty „Technologia 3D #2”

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe i z tej okazji zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na otwarte warsztaty „Technologia 3D #2” w ramach projektu „Technologia 3D – tu i teraz”.

Projekt  możliwy jest dzięki pomocy Naszych partnerów  tj. RST Software Masters, SONEL S.A., AMS sp. z o.o. i Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVESTPARK”.

Pierwsza edycja warsztatów odbyła się w lipcu 2016 roku i była skierowana głównie do uczniów szkół gimnazjalnych. Aktualnie zapraszamy uczniów szkoły podstawowej z klasy 5, 6 oraz 1 klasy gimnazjum. Warsztaty odbędą się w terminie 20-24 lutego według następującego harmonogramu: od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-13:00, piątek 10:00-11:30. Zajęcia odbędą się w MDK ul. Nauczycielska 2 w sali robotyki na pierwszym piętrze.

Tematyka poruszana na warsztatach związana jest z szeroko pojętym zagadnieniem druku 3D. Warsztaty zaczniemy od samej teorii a skończymy na praktycznej nauce modelowania 3D i wydrukowania wykonanych projektów. Warsztaty są całkowicie darmowe. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są mailowo na adres: kontakt@robotyka.swidnica.pl. W treści wiadomość należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę i szkołę. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Na każdy email odpowiemy.

Zapraszamy serdecznie.

GALERIA ZDJĘĆ Z PIERWSZEJ EDYCJI WARSZTATÓW


[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze

Loading