Otwarte wakacyjne warsztaty z technologii 3D

Młodzież w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy zbudowała już latającego drona, roboty sterowane i autonomiczne a teraz przyszedł czas na coś co pozwoli Nam dodatkowo rozwinąć skrzydła. Na przełomie maja i czerwca w placówce na kole robotyka trwały intensywne prace nad budową drukarki 3D. Projekt możliwy jest dzięki partnerstwu placówki z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVESTPARK”.

Uczestnicy zajęć stałych zbudowali drukarkę 3D teraz przyszła kolej na naukę jej wykorzystania w dzisiejszym świecie. Koło Robotyki ogłasza nabór na pierwsze otwarte warsztaty letnie związane z technologią druku 3d dla wszystkich chętnych uczniów gimnazjum i 6 klas szkoły podstawowej. Warsztaty odbędą się w MDK ul. Nauczycielska 2 w terminie 18 – 22 lipca według następującego planu:

– od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 14:00

– w piątek 11:00 – 13:00

Tematyka poruszana na warsztatach związana jest z szeroko pojętym zagadnieniem druku 3D. Warsztaty zaczniemy od samej teorii a skończymy na praktycznej nauce modelowania 3D i wydrukowania wykonanych projektów. Warsztaty są całkowicie darmowe ale ilość miejsc jest ograniczona. Na Warsztaty przewidziano 10 miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: kontakt@robotyka.swidnica.pl. W treści wiadomość należy podaj imię i nazwisko dziecka, klasę i szkołę. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Na każdy email odpowiemy.