Ogłoszenie w kołach robotyki

Z powodu dużego zainteresowania w tym roku zajęciami robotyki w Naszej placówce szukam osób, firm które mogłyby podarować stare monitory. Czasem takie monitory zalegają w piwnicy, szafie albo firma wymienia na nowy sprzęt. Posiadamy sprzęt komputerowy głównie z systemem linux oraz peryferia (mysz, klawiatura) ale brakuje monitorów. W tym roku edukację w naszych kołach rozpocznie około 50 nowych uczestników, w sumie wraz z uczestnikami z zeszłego roku może być to liczba 100 osób. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie w ramach statutu MDK w Świdnicy, nie pobieramy opłat za uczestniczenie w zajęciach. W sali posiadamy 12 stanowisk stałych i dodatkowo kilka które możemy dostawić. Mamy ponad 10 starszych komputerów ale bez monitorów. Wymogi co do monitorów jakie potrzebujemy to LCD, wielkość minimum 15/17 cali, format 4:3 lub 16:9, złącze VGA ewentualnie HDMI, DVI, miłe widziane byłyby też przewody połączeniowe. Monitor musi być sprawny, bez wypalonych pixeli oraz mrugającej matrycy. Osoby które byłyby zainteresowane proszę o bezpośredni kontakt z e mną w celu doprecyzowania szczegółów. Zapraszam do kontaktu email: monitor@robotyka.swidnica.pl lub facebook koła robotyki ( https://www.facebook.com/zajeciarobotyki/ ).

Jednocześnie przypominam że zajęcia rozpoczynamy zgodnie z planem od poniedziałku 9 września. Możliwe będą zmiany w planie w celu stworzenia większej ilości grup ale rozmowy będą prowadzone indywidualnie z rodzicami uczestników zajęć. 

Nowe osoby klasa 1-5 zapraszam na zajęcia środowe. Osoby kontynuujące naukę zapraszam na zajęcia w poniedziałek lub piątek. Nowe osoby klasa 6-8 oraz szkoła średnia zapraszam na zajęcia w czwartek. Zajęcia we wtorek są dla najstarszej grupy.

Aktualnie startujemy zgodnie z planem.

NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
RobotykaZbigniew Brożbar
KONSULTACJE
16:30-17:30
ROBOTYKA 1
"Inżynierowie i Konstruktorzy"
16:00-19:10
-ROBOTYKA 2
"Technicy i Inżynierowie"
16:00-19:10
-

 

Loading