NOWE GRUPY – ZAPISY PRACOWNIA ROBOTYKI

Mamy dobrą wiadomość, od marca będziemy mieć nowego nauczyciela w pracowni robotyki.

Dzieciaki! Czy zdarza się Wam zastanawiać, jak działa świat wokół nas? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak powstają gadżety, których używacie na co dzień? Może macie w sobie chęć zrozumienia, jak działa elektronika i programowanie? Jeśli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość!

Na naszych zajęciach dowiecie się, jak działa elektronika, a także poznacie podstawy programowania i modelowania 3D. Nauczymy Was programować i tworzyć proste modele 3D. Wszystko to przy użyciu specjalnie zaprojektowanych przez nas zestawów i narzędzi. Będziecie mieli szansę zaprogramować własnego robota, aby wykonywał różne zadania. Możecie być pewni, że będzie to niezapomniane przeżycie!

Zajęcia robotyki są dla wszystkich uczniów od klasy 1 do 4 szkoły podstawowej, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i fascynującego. Nie potrzebujecie specjalnych umiejętności ani wiedzy, aby wziąć w nich udział. Nasi nauczyciele są doświadczonymi specjalistami, którzy pomogą Wam w każdym kroku nauki.

Podczas naszych zajęć nie tylko nauczycie się nowych umiejętności, ale również będziecie mieli okazję spotkać nowych przyjaciół. Będzie to dla Was nie tylko czas nauki, ale także świetna zabawa.

Zapraszamy Was na zajęcia robotyki, gdzie czeka Was mnóstwo zabawy i fascynujących wyzwań. To będzie przygoda, której nie zapomnicie przez długi czas!

Do zobaczenia na zajęciach w MDK!

 

Szanowni Rodzice, są to nowe grupy, prosimy składać nowe papierowe deklaracje udziału w zajęciach, najlepiej do nauczyciela prowadzącego z zaznaczeniem do której grupy chcą Państwo zapisać dziecko. W poniedziałek 6 marca w godzinach 16:00-19:10 będzie nauczyciel na Was czekać w pracowni robotyki. Odpowie na Wasze pytania, przyjmie deklaracje udziału w zajęciach. Deklaracje można też zostawić w sekretariacie, nauczyciel zapozna się z nimi 6 marca. Skontaktujemy się z rodzicami, których dzieci zostaną zakwalifikowane.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 13 marca.

Zajęcia odbywać będą się w poniedziałki:

  • GRUPA I od 16:00 do 17:30,
  • GRUPA II od 17:40 do 19:10.

DEKLARACJE UDZIAŁU W ZAJĘCIACH – REKRUTACJA

Loading