Noc w EMDEKU 2023

Noc w EMDEKU 2023

Kolejna edycja naszej nocki za nami. Wszyscy chyba „odespali” tydzień śmiało rusza w nowy tydzień, który oczywiście upłynie na przygotowaniach do kolejnej edycji.

Na spędzenie nocy w naszym EMDEKU zdecydowały się 4 reprezentacje : AGRAFKA- 12 NM * opiekun Joanna Walerowicz, TEATRALNA- 13 NM*, opiekun Joanna Chojnowska, ROBOTYKA- 9 NM* , opiekun Zbigniew Brożbar i MODELARSKA – 15 NM*,  opiekun Arkadiusz Walerowicz. 49 NM* i 4 opiekunów opanowało swoje „bazy” i w wyśmienitych nastrojach przystąpiło do turnieju zabaw  o „TANI puchar” (Turniej Arcyswobodnej Nocnej Integracji).

Na ten wieczór organizator przewidział 4 konkurencje:

  1. Biedroneczko, biedroneczko leć do nieba….
  2. Turlinki.
  3.  … i wszyscy jedli z jednej miski.
  4. Z deszczu pod rynnę.

Nad poprawnym przebiegiem konkurencji czuwało 4 jurorów i operator sytemu VAR Pan Zbyszek. Konkurencje o różnym poziomie trudności sprawiły zawodnikom mnóstwo uśmiechu i pozytywnych emocji. TANI puchar za pierwsze miejsce odebrała reprezentacja TEATRALNA, za miejsce drugie reprezentacja AGRAFKA, za miejsce trzecie reprezentacja AGRAFKA a za miejsce czwarte reprezentacja MODELARZY, która to puchary „ufundowała”.

Godzina 20.00- jeszcze nie zmęczeni a już głodni. „ Tak każe obyczaj” – na nocy w EMDEKU preferujemy dania kuchni włoskiej w kształcie koła. Mniam. Specjalne podziękowania dla restauracji Alibi za bonus w postaci napojów i „piątego koła u wozu” ;-).

Integracje w pracowniach ruszyły tuz po kolacji. Zamieszało się kilka robotów z modelami ,  agrafki z aktorami, aktorzy z modelami, roboty z aktorami …i tak bez końca.

Aż nadeszła  noc duchów. Aktorzy wydobyli z garderoby magiczne stroje i noc zawitała do EMDEKowskich kazamatów. Oj było strasznie …fajnie i zabawnie. Brawa i podziękowanie dla naszych aktorów.

U robotów pełne spektrum gier dla graczy w rożnym wieku, Agrafki wyplatały koralikową biżuterie. A co u modelarzy? Kto zgadnie ten mistrz.

Zakończenie i wręczenie pucharów punktualnie o 8 rano. Organizator przyznał również dodatkowa nagroda specjalna dla Magdaleny Morawskiej za projekt przypinki Noc w EMDEKU 2023. Gratulujemy!

Życzymy wiec sobie i Wam dobrej nocy 2024 w naszym i Waszym EMDEKU

Arek-Skwarek Walerowicz.

NM* – nocne marki

 

    

 

Loading