Na warsztacie-historia kołem się toczy…

Witam serdecznie,

Nareszcie!!! 18 maja 2020, po dwumiesięcznej kwarantannie, pozwolono otworzyć Młodzieżowe Domy Kultury i inne placówki wychowania pozaszkolnego. W wielu z nich działają modelarnie, w tym oczywiście nasza. Mimo wielu obostrzeń i trudności ..START! Tylko 4 modelarzy w pracowni- pierwszy zaczyna Szymon. I tak właśnie historia kołem się toczy:

„Witam w tym dziwnym czasie…
W przeciwieństwie do większości modelarzy nie znalazłem możliwości by zlepić coś nowego albo chociaż kontynuować obecny projekt. ?Tym razem nie czas a metraż mieszkania stanął na przeszkodzie, nie ma szans by wygospodarować trochę miejsca na stanowisko robocze. W ten sposób dopadła mnie przymusowa abstynencja od modelarstwa. ?
A przynajmniej tej części praktycznej…
I tak oto zbieram już materiały pod następny projekt, którego oficjalnie jeszcze nie przedstawię tutaj na wypadek porzuceniu go.
Do postu dodaje serię kontynuacji prac na F6F-3 Hellcat jest to relacja z okresu
maj 2019 – luty 2020
W miedzy czasie zauważyłem pomylenie kolorów w przedziale silnikowym. Osobiście nie jestem zadowolony ze żadna z kolejnych sekcji nie została skończona ale chwilami model stawał się utrapieniem co odbierało radość z budowy i powodowało skakanie po różnych etapach budowy. Świadczy to tylko o tym jak ambitny jest ten projekt a takie projekty potrzebują czasu…

Loading