Muzyczna „Nie-Nuda” wita po wakacjach!

Mam nadzieję, że odpoczęliście, zmężnieliście, a warsztatowe działania z początku wakacji super się „uleżały”:) Czyli teraz drobne utrwalenie wokalno-taneczno-instrumentalnych „baby-sharków” i możemy tworzyć pracownianego flashmoba! A na początek wspólne warsztatowe foto:)

Zabieramy się więc do pracy! Nowy rok szkolny i nowe wyzwania dla każdego, kto chce uczestniczyć w zajęciach pracowni muzycznej dz. II MDK czyli Muzycznej „Nie-Nudy”.

Czekam na Was codziennie w MDK dz. II  (ul. Słobódzkiego) od poniedziałku piątku w godz. 16.00-19.00.

Ważne:  nadal w MDK obowiązuje reżim sanitarny związany z pandemią : https://mdk.swidnica.pl/procedury-funkcjonowania-i-organizacja-pracy-mlodziezowego-domu-kultury-w-swidnicy/#

Pracownia muzyczna ogłasza Tydzień Otwartych Drzwi. Każdy może przyjść,  porozmawiać i zapisać się, jeśli jeszcze tego nie zrobił. Uczestników kontynuujących przygodę z MDK-iem zapraszam na zajęcia według planu ubiegłorocznego.

Dla niewtajemniczonych przypominam, że w naszej pracowni działają:

• grupy instrumentalne: „Klawiatura” i zespół dawny „Totus Musicus”, gdzie można nauczyć się grać na keyboardzie, pianinie, flecie i instrumentach dawnych (gitara, lutnia, harfa) oraz wspólnie pomuzykować
  • Zespół piosenki i ruchu „Timki” czy rytmika (taniec i śpiew) dla najmłodszych
  • Studio Piosenki i zespół „Wirusy” czyli nauka śpiewu dla dzieci i młodzieży, solo i zespołowo

Zapisy uzupełniające codziennie w godzinach zajęć  – Tydzień Otwartych Dni w pracowni muzycznej 01-05.09.2020r. (plan taki jak w ubiegłym roku);

Spotkania informacyjno-organizacyjne (indywidualnie lub w małych grupach, z zachowaniem reżimu sanitarnego:  https://mdk.swidnica.pl/procedury-funkcjonowania-i-organizacja-pracy-mlodziezowego-domu-kultury-w-swidnicy/#

• Zespół „Timki” (rytmika) – 2 września 2020r. od godz. 16.30
  • Studio Piosenki  – 3 września 2020r. od godz. 16.30
  • Zespół muzyki dawnej „Totus Musicus” – 3 września 2020r. od godz.17.30
  • Koło „Klawiatura”  (pianino, keyboard, gitara, flet) – 4 września 2020r. od godz. 16.30

Ze względu na sytuację zachęcam  też do kontaktu telefonicznego lub mailowego: a.banach@mdk.swidnica.pl

A na koniec mała fotorelacja z naszych wokalno-tanecznych i instrumentalnych warsztatów, które odbywały się w pierwszym tygodniu wakacji:) A działo się, działo! Skoro pracownia to Muzyczna „Nie-Nuda”,  to i na nudę czasu nie było:)

I jeszcze jedno wspomnienie domowych działań warsztatowych najbardziej aktywnych zdalnych uczestników zajęć Oli i i Michała:

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na zajęcia.

Agnieszka Banach:)