Mistrzowie z „Klawiatury” nagrodzeni!

Wczoraj, w ostatni dzień maja i tuż przed dzisiejszym Dniem Dziecka w pracowni muzycznej dz. II  czyli „Polifonii” odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród  laureatom XVI Dolnośląskiego Konkursu Keyboardowego „Mistrz Klawiatury’2021” z naszego koła „Klawiatura”. Był to niecodzienny koncert – laureaci mogli pierwszy raz zobaczyć swoje nagranie na dużym ekranie i jak wszyscy zgodnie stwierdzili – wolą grać, niż oglądać siebie , jak grają:). Byli też rodzice, była lekka trema podczas wspólnego oglądania i nie zabrakło oklasków i fleszy aparatów fotograficznych. Szkoda, że nie mogliśmy się spotkać w większym gronie – bezpieczeństwo najważniejsze, ale to już był pierwszy krok do normalności. Jeszcze raz wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!! Szczegóły we wcześniejszym wpisie. link:  https://mdk.swidnica.pl/sukcesy-kola-klawiatura-na-xvi-dolnoslaskim-konkursie-keyboardowym-mistrz-klawiatury2021/

A dla dla wszystkich „polifonicznych” i mdk-owskich dzieciaków, które nie mają sobie równych w działaniu, pomysłach i radości  – najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA DZIECKA! Nie zmieniajcie się, niech radość dziecięca nigdy Was nie opuszcza i dzielcie się nią z innymi! Spełniania marzeń i chwytania dnia, jak w wierszyku z pamiętnika: „Idź śmiało przez życie i miej mądrą minkę, łap szczęście za nogi i duś jak cytrynkę”:)

A teraz …

nasze trofea:

 

i pamiątkowe zdjęcie:

 

Przypominam o konkursie „Ile to już lat” – czekam na karty z odpowiedziami! Przesyłajcie na adres: a.banach@mdk.swidnica.pl lub przynoście do pracowni. Pamiętajcie też o letnich warsztatach w naszej pracowni . „Przebojowe lato” będzie działało przez pierwsze dwa tygodnie wakacji! Zapisy do 15 czerwca – są jeszcze wolne miejsca, ale już niewiele. Pierwszy tydzień (28.06.-02.07.2021) – gramy, drugi tydzień(05.07.-09.07.2021) – tańczymy i śpiewamy. W razie pytań – dzwonimy do pani Agnieszki:)

Pozdrawiam wszystkich dziecięcą radością, którą mam od moich szalonych pracownianych dzieciaków.

Uściski z okazji Dnia Dziecka!

Agnieszka Banach

 

 

Loading