Marzenia Ady, Hani, Magdy i Wiktorii nagrodzone !!!

16 lutego 2022 r. na stronie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli ukazała się informacja, że XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko moich marzeń” został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować o czterech laureatkach tego konkursu z pracowni plastycznej „Mansarda”. Cieszy fakt, że w każdej kategorii wiekowej MDK w Świdnicy zdobył nagrodę. A oto wyniki:

Ada Przybył – III miejsce w kategorii 6-9 lat.

Hanna Mały – II miejsce w kategorii 10-12 lat

Magdalena Morawska – II miejsce w kategorii 13-15 lat

Wiktoria Gołuch – III miejsce w kategorii 16-19 lat.

Wiktoria Gołuch otrzymała także Nagrodę Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

W XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pudełko moich marzeń” wzięło udział 20 plastyków z pracowni „Mansarda” MDK Świdnica. Placówkę reprezentowali: Hanna Mały, Jagoda Przystupa, Anna Rydzanicz, Julia Radaszewska, Ada Przybył, Wiktoria Gołuch, Marta Przybysz, Milena Bajor, Oliwia Perek, Aleksander Dziuba, Julia Kobus, Aleksandra Adamczyk ,Lena Jencz, Anna Kowalczyk, Magdalena Morawska, Wiktoria Dubicka, Kuba Skrzypacz, Julia Bobela, Julia Sroka, Dorota Wasik.

Serdeczne podziękowania dla uczestników konkursu, gratulacje dla laureatów tegorocznej edycji „Pudełka moich marzeń”, a szczególnie Wiktorii, która otrzymała dwie nagrody!!!

Pracownia plastyczna „Mansarda” jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą poznać świat plastyki, „od przedszkolaka do maturzysty”. Zapraszam – Joanna Waksmundzka