Marta i Maja ze Studia Piosenki „Polifonia” na konkursach wokalnych !

Ostatnie dwa miesiące nie były czasem zimowego snu dla pracowni muzycznej „Polifonia” i jej wokalistek. Cały czas pracujemy, przygotowując nowy repertuar, a najaktywniejsze  czyli Marta Lurka i Maja Huzarska wzięły nawet udział w konkursach wokalnych, które były organizowane zarówno on-line, jak i „na żywo”. Marta Lurka w lutym reprezentowała  MDK na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „DZIECIOPIEWY’2022” organizowanym on-line przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Maja Huzarska wystąpiła 7 marca 2022r. w sali teatralnej ŚOK na  XV Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, śpiewając, tak znaczącą dziś w swojej wymowie piosenkę, „Co to jest niepodległość”. Brawa dla Marty i Mai za pracę włożoną w przygotowanie prezentacji konkursowych! Gratulujemy odwagi i pięknych występów!

Życzymy powodzenia na kolejnych konkursach – „Przebój z jajem” już niedługo…

Z muzyczno-wiosennym pozdrowieniem 🙂

Agnieszka Banach