MARTA I JULIA WYRÓŻNIONE W KRAKOWIE.

Miło nam poinformować o sukcesach Marty Przybysz i Julii Bobeli w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Karteczka Bożonarodzeniowa i Noworoczna”. Podsumowanie konkursu odbyło się 13 stycznia 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie (ul. Reymonta 18) . Jury oceniło 539 prac nadesłanych z 51 placówek z całej Polski. Komisja wyłoniła 26 laureatów konkursu. Wśród nich znalazły się dwie uczestniczki z pracowni plastycznej „Mansarda”. MARTA PRZYBYSZ otrzymała wyróżnienie w kategorii 8-11 lat, a JULIA BOBELA wyróżnienie w kategorii 12-15 lat. Obie są laureatkami Małego Supermłodzika w 2022 r. Od wielu lat z sukcesami reprezentują naszą placówkę w konkursach plastycznych. Gratulacje!!! (naucz. Joanna Waksmundzka)

PS. wystawa pokonkursowa w Krakowie potrwa do 14 lutego 2023 r.

W konkursie wzięły także udział :ANNA KUBIAK,ZOLA BUDNY,AGATA KARAŚ,KAJA KRYJOM, HANIA KIELAR, NIKA TARASOWA, JULIA STRZEŻEK, DOROTA WASIK, WANDA LENCEWICZ, POLA SOŚNICKA, MILANA HRUSHA,JAGNA HABZDA, MARTA AUGUSTYNOWICZ.