Marsze na Orientacje „SAMI SWOI” w Lubomierzu

W dniu 26 września odbyły się w Lubomierzu Marsze na Orientację „Sami Swoi” w ramach Pucharu Dolnego Śląska. Organizatorem imprezy było Osiedlowe Koło PTTK nr 35 przy współudziale Lubomierskiego Centrum Kultury. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Marka Chrabąszcza – Burmistrza Gminy i Miasta Lubomierz. Kierownikiem imprezy był Krzysztof Król, trasy zbudował Paweł Idzik a sędziował Wojciech Król. Zawody zakończyły się wielkim sukcesem ekipy ToTuToTam: w Kategorii TD I miejsce wywalczyła Agata Hruszowiec, W kategorii TM I miejsce zdobyła Natalia Józefiak a III miejsce Andżelika Stępniowska. Brawo dziewczyny!!!!!! Bardzo dziękujemy Andrzejowi i Kindze Hruszowiec za dowóz młodzieży na zawody.

Zawody w Lubomierzu po 7 miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią były okazją do podsumowania wyników w Pucharze Dolnego Śląska w Marszach na Orientację. Koło ToTuToTam zebrało „worek” pucharów. Zwyciężczynią w klasie TD została Agata Hruszowiec, II miejsce w tej kategorii zajęła Andżelika Stepniowska. Zwyciężczynią w Kategorii TM została Natalia Józefiak. Drużynowo w Pucharze Dolnego Śląska w MnO w roku 2019 Koło ToTuToTam uplasowało się na III miejscu.    /ZC/