„Mansarda” na wernisażu „Patrzę i widzę”

2 czerwca 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży z cyklu zmysły – sztuka widzenia „Patrzę i widzę”. Młodzież z „Mansardy” znalazła się w gronie laureatów tego konkursu i uczestniczyła w wernisażu w Galerii Twórczości Plastycznej Młodych. Oliwia Bilińska otrzymała nagrodę, a wyróżnienia zdobyli : Natalia Strzelczyk, Pola Sośnicka, Ewa Staręga i Magdalena Morawska. Pozostali uczestnicy wystawy pokonkursowej to: Oleksii Lozynskyi, Jagna Habzda, Bartosz Głogowski, Agata Galuba, Weronika Niesłuchowska, Milena Bajor,Julia Bobela. Wielkie brawa i gratulacje!!! (nauczyciel Joanna Waksmundzka)