Makramowa bransoletka

W minionym tygodniu pocięłam koszulkę do tematu makramowych „piórek”???. Uzyskane w ten sposób sznurki wykorzystałam do zrobienia kolejnych bransoletek.
Kolorowe gazetki reklamowe posłużą nam do zrobienia koralików. Uwaga!☝️ Nie klejcie pasków gazety klejem na początku (ok. 3 cm), aby nie przykleić go do ołówka na stałe. Lakierem do paznokci dodatkowo zabezpieczycie gazetowe korale.
Jeśli nie macie sznurków z koszulki to proponuje użyć sznurówki lub tasiemki ze starych kurtek, odzieży sportowej. Makramowe węzły dokończą dzieła.
Ostatni etap to powiązanie końców ze sobą na stałe. Bransoletka jest na tyle elastyczna, że nie trzeba jej wiązać na ręce przy każdym użyciu.?

Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Obraz może zawierać: okulary Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Loading