MAGIA ŚWIĄT Z MUZYKĄ DAWNĄ

W czwartek 22.12.2016 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury obejrzałyśmy występy zespołu Totus Musicus ze Świdnicy wraz z zaprzyjaźnionymi zespołami z Polski oraz Czech.Młodzież pasjonująca się muzyką dawną wykonała kolędy i pastorałki sprzed wieków, ale i z czasów bliższych teraźniejszości.Była już to trzecia edycja koncertu kolęd , którego gospodarzem był zespół Totus Musicus z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, kierowany przez Agnieszkę Banach.Obecny na koncercie był Zastępca Prezydenta Świdnicy Szymon Chojnowski z którym na pamiątkę zrobiłyśmy sobie foto. Właśnie tą wyjątkową atmosferę świąt Bożego Narodzenia można było odczuć na tym specjalnym, uroczystym koncercie.Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !