Linoryty Natalii i Konstancji na Biennale w MDK w Oświęcimiu.

NATALIA STRZELCZYK zdobyła wyróżnienie w XVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.
Konkurs organizowany jest ponad 30 lat, na jego XVII edycję wpłynęło ponad 1300 prac z całej Polski. Komisja przyznała 35 nagród i 53 wyróżnienia. Wśród laureatów biennale znalazła się Natalia Strzelczyk, która uczestniczy w zajęciach koła technik różnych w pracowni plastycznej świdnickiego emdeku. Wyróżniona została praca Natalii wykonana w technice linorytu. To kolejny sukces Natalii w tym roku szkolnym.
W tym samym konkursie kwalifikację do wystawy zdobyła KONSTANCJA KULAK. Wręczenie nagród odbędzie się 9 maja 2017 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury. Serdeczne gratulacje.(nauczyciel plastyki – Joanna Waksmundzka)