konkurs literacki „Pamiętnik z Kwarantanny”-przypomnienie

Konkurs jest dla uczestników MDK od 7 lat

Pomalutku wychodzimy z kwarantanny, niedługo ten czas będzie dla nas tylko wspomnieniem. Przez ten okres w „ Pamiętniku z Kwarantanny” udostępniałam Wam wypowiedzi uczestników grupy teatralnej „Cedeen”. Chcę przypomnieć, że ich przemyślenia były inspiracją do ogłoszenia konkursu „ Pamiętnik z Kwarantanny” dla wszystkich uczestników MDK w trzech kategoriach wiekowych. Termin nadsyłania prac mija 31 maja, jest więc jeszcze czas, by napisać kilka zdań.

Przypominam motto Konkursu: Każdy w czasie kwarantanny ma jakieś swoje przemyślenia. Jedni są pełni obaw, inni starają się znaleźć jakieś pozytywy, innych ogarnia nostalgia, wściekłość, niepewność. Dopadają nas różne myśli, skrajne uczucia. Brakuje nam bliskich relacji z ludźmi. Chcemy spędzić ten czas jak najlepiej.

Regulamin Konkursu znajduje się na stronie głównej Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy w zakładce konkursy/regulaminyhttps://mdk.swidnica.pl/category/imprezy/regulaminy/