„Już wakacje!” – lodowy tydzień w pracowni „Polifonia”

Od poniedziałku wszyscy odliczają dni do wakacji, a w pracowni „Polifonia” cały tydzień są „Już wakacje!” 😊Polifoniczni „lodożercy” wkroczyli do akcji i na każdych zajęciach schładzali się lodami prosto z lodówki pani Agnieszki, która zapełniła się dzięki wsparciu Komitetu Rodzicielskiego MDK. I pogoda też zrobiła się wakacyjna – żeby nie powiedzieć tropikalna. Rzeczywiście wakacje nadchodzą wielkimi krokami, więc pamiątkowe dyplomy i ostatnie tańce, śpiewanki, keyboardowe improwizacje i dłuuuugo wyczekiwane skoki na…piłkach, jako przygotowanie do letnich podskoków na łąkach, trampolinach, deskorolkach, a dla odważnych na bungee😊 Ten tydzień, nazywany też Tygodniem Otwartych Drzwi w pracowni „Polifonia” to świetny czas na spotkania wszystkich uczestników zajęć i „ciekawskich” tego, co się u nas dzieję.

Tak to wygląda…

Tylko zespół dawny „Totus Musicus” i zaprzyjaźnione z nim wokalistki mają jeszcze dużo pracy, bo za kilka dni wyjeżdżamy na XXXI Międzynarodowe Warsztaty Wokalne i Muzyki Dawnej do Kamienia Pomorskiego, gdzie dziewczęta będą codziennie koncertować w nadmorskich miejscowościach. Pierwszy koncert już w sobotę 24 czerwca w Ustroniu Morskim. A potem kolejne w Łukęcinie, Międzywodziu, Konarzewie, Rewalu, Dziwnowie, Wisełce, Pobierowie….końca nie widać. Prawdziwe tournée! Zapraszamy, jeśli ktoś będzie w tych okolicach.

I przypominam, że kto się jeszcze nie zapisał, może to teraz zrobić tylko internetowo. W pierwszy tydzień września otwieramy swoje drzwi dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych – znów będzie Tydzień Otwartych Drzwi! Warto zobaczyć z bliska, co w nowym roku można robić dodatkowo, oprócz codziennych lekcji w szkole. Szczegółowe informacje o spotkaniach wrześniowych ukażą się na stronie naszej pracowni i MDK. A teraz życzę wszystkiego wesołego na ten letni czas, udanych wakacji!

Do zobaczenia 1 września!

Agnieszka Banach

Loading