„Inspiracje, klimaty, nastroje…” z naszych pracowni plastycznych.

30 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu „Ziemia jest jedna” o tematyce ekologicznej „Inspiracje, klimaty, nastroje…”już rozstrzygnięty! Z naszych pracowni plastycznych aż dziewięć prac znalazło się na wystawie pokonkursowej. Miło nam poinformować o wyróżnieniach w tym ogólnopolskim konkursie, które zdobyły :

w kategorii rzeźba i formy przestrzenne – Aleksandra Kwiatkowska ( naucz. Elżbieta Tarnowska)

w kategorii malarstwo – Weronika Niesłuchowska ( naucz. Joanna Waksmundzka) i Zuzia Wróblewska ( naucz. Elżbieta Tarnowska)

Do wystawy zakwalifikowano prace, które wykonały: Magda Fąfara, Agata Ungurian, Aleksandra Brożbar (naucz. Elżbieta Tarnowska) oraz Ewa Staręga, Julia Głogowska, Natalia Strzelczyk (naucz. Joanna Waksmundzka).

Wernisaż odbędzie się 17 marca 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu. Gratulacje dla plastyczek z naszego emdeku !!!