„Ile to już lat? – Konkurs z okazji jubileuszu MDK

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Ile to już lat?, organizowanym przez pracownię muzyczną „Polifonia” – dz. II MDK z okazji jubileuszu placówki.
Konkurs adresowany jest do uczestników stałych i ich rodzin – z wszystkich pracowni Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy.
W konkursie można uczestniczyć samodzielnie lub w grupach, także rodzinnych!
Poznajmy i przypomnijmy sobie historię Młodzieżowego Domu Kultury, odpowiadając na pytania umieszczone na karcie zgłoszenia. Niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej MDK – trzeba tylko poszukać i uważnie przeczytać, a potem przesłać mailowo (adres w regulaminie) lub przynieść do dz. II MDK (ul. Słobódzkiego 21) wypełnioną kartę z odpowiedziami i pomysłem na hasło reklamowe Młodzieżowego Domu Kultury.

Termin nadsyłania odpowiedzi: 30.06.2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu – wrzesień 2021

Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy i upominki, a dla laureatów nagrody.

Serdecznie zapraszamy!!!!!

Agnieszka Banach