„Ile to już lat? – Konkurs z okazji jubileuszu MDK

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie pt.„Ile to już lat?, organizowanym przez naszą pracownię muzyczną „Polifonia” – dz. II MDK z okazji jubileuszu placówki. Plakat konkursowy

Konkurs adresowany jest do uczestników stałych i ich rodzin – z wszystkich pracowni Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy.

W konkursie można uczestniczyć samodzielnie lub w grupach, nawet rodzinnych! –  trzeba tylko podać pełen skład zespołu:)

Poznajmy i przypomnijmy sobie historię Młodzieżowego Domu Kultury, odpowiadając na pytania umieszczone na karcie zgłoszenia. Niezbędne informacje potrzebne, aby odpowiedzieć na pytania, można znaleźć na stronie internetowej MDK – trzeba tylko poszukać i uważnie przeczytać, a potem przesłać lub przynieść do dz. II MDK (ul. Słobódzkiego 21) wypełnioną kartę z odpowiedziami i pomysłem na hasło reklamowe Młodzieżowego Domu Kultury.

Termin nadsyłania odpowiedzi: 30.06.2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu – wrzesień 2021r.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy i upominki, a dla laureatów nagrody.

Serdecznie zapraszamy!!!!!

I na koniec ciekawostka – „dla uważnych”:)  O ile konkurs zapowiadałam od dawna, to  nazwa naszej pracowni jest niespodzianką.  Polifonia w muzyce oznacza wiele brzmień, ale dobrze ze sobą współgrających  – dokładnie tak, jak u nas. „Klawiatura”, „Timki”, Studio Piosenki, „Totus Musicus” – mali, duzi, grający, tańczący, śpiewający, a jednak potrafimy wspólnie działać i wszyscy jesteśmy tak samo ważni. Myślę, że ta nazwa najlepiej pokazuje, jaką pracownią jesteśmy. Taką radosną „Polifonią”! A co Wy o tym myślicie?

Jednocześnie przypominam, że ruszyły już zapisy na zajęcia do MDK na nowy rok szkolny 2021/2022.  Do 24 czerwca należy złożyć deklarację udziału lub wstępnie zarejestrować się on-line. W deklaracji papierowej proszę podać rodzaj zajęć, w których chcecie uczestniczyć .np. „Timki”, śpiew, gra na flecie, keyboardzie itp. Szczegóły tutaj: https://mdk.swidnica.pl/zapisy/

Pamiętajmy, że konieczne jest dostarczenie wypełnionej deklaracji w formie papierowej. Można je składać w sekretariacie w dz. I MDK lub u nas w dziale II .

Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do udziału w konkursie ! Więcej informacji na zajęciach:)

Agnieszka Banach